5KP45CE3/TR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 5KP45CE3/TR13 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 5KP45CE3/TR13 |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi |
| Beschrijving | TVS DIODE 45V 80.3V P600 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | 5KP45CE3/TR13 | Fabrikant | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | TVS DIODE 45V 80.3V P600 | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 55741 pcs | Data papier | 5KP5.0-5KP250CA,e3 |
| Categorie | Circuit Protection | Spanning - Reverse Standoff (type) | 45V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 80.3V | Spanning - Onderbreking (Min) | 50V |
| Type | Zener | Leverancier Device Pakket | P600 |
| Serie | - | Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | 5000W (5kW) | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | P600, Axial | Temperatuur | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| montage Type | Through Hole | Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant | Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 62.3A |