Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > APT10SCD65K
APT10SCD65K
APT10SCD65K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop APT10SCD65K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer APT10SCD65K
Fabrikant Microsemi
Beschrijving DIODE SILICON 650V 17A TO220
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer APT10SCD65K Fabrikant Microsemi
Beschrijving DIODE SILICON 650V 17A TO220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 6033 pcs Data papier APT10SCD65K
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.8V @ 10A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 650V Leverancier Device Pakket TO-220 [K]
Snelheid No Recovery Time > 500mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 0ns Packaging Bulk
Verpakking / doos TO-220-2 Bedrijfstemperatuur - aansluiting -55°C ~ 150°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Silicon Carbide Schottky
gedetailleerde beschrijving Diode Silicon Carbide Schottky 650V 17A Through Hole TO-220 [K] Current - Reverse Lekkage @ Vr 200µA @ 650V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 17A Capaciteit @ Vr, F 300pF @ 1V, 1MHz