Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > APT2X100D30J
APT2X100D30J
APT2X100D30J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop APT2X100D30J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer APT2X100D30J
Fabrikant Microsemi
Beschrijving DIODE MODULE 300V 100A ISOTOP
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer APT2X100D30J Fabrikant Microsemi
Beschrijving DIODE MODULE 300V 100A ISOTOP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5556 pcs Data papier APT2X10xD30J
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.4V @ 100A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 300V Leverancier Device Pakket ISOTOP®
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 47ns Packaging Tube
Verpakking / doos SOT-227-4, miniBLOC Bedrijfstemperatuur - aansluiting -55°C ~ 175°C
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Standard
diode Configuration 2 Independent gedetailleerde beschrijving Diode Array 2 Independent Standard 300V 100A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC
Current - Reverse Lekkage @ Vr 500µA @ 300V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 100A