Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > APT2X30D40J
APT2X30D40J
APT2X30D40J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop APT2X30D40J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer APT2X30D40J
Fabrikant Microsemi
Beschrijving DIODE MODULE 400V 30A ISOTOP
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer APT2X30D40J Fabrikant Microsemi
Beschrijving DIODE MODULE 400V 30A ISOTOP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4294 pcs Data papier Power Products CatalogAPT2X3xD40J
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.5V @ 30A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400V Leverancier Device Pakket ISOTOP®
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 32ns Packaging Tube
Verpakking / doos SOT-227-4, miniBLOC montage Type Chassis Mount
diode Type Standard diode Configuration 2 Independent
gedetailleerde beschrijving Diode Array 2 Independent Standard 400V 30A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC Current - Reverse Lekkage @ Vr 250µA @ 400V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 30A