Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Transistors - IGBTs - Single > APT35GA90BD15
APT35GA90BD15
APT35GA90BD15
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop APT35GA90BD15 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer APT35GA90BD15
Fabrikant Microsemi
Beschrijving IGBT 900V 63A 290W TO247
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs30 pcs120 pcs
270 pcs510 pcs1020 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer APT35GA90BD15 Fabrikant Microsemi
Beschrijving IGBT 900V 63A 290W TO247 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 20188 pcs Data papier Power Products CatalogAPT35GA90(B,S)D15
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) 900V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3.1V @ 15V, 18A Test conditie 600V, 18A, 10 Ohm, 15V
Td (aan / uit) @ 25 ° C 12ns/104ns Schakelen Energy 642µJ (on), 382µJ (off)
Leverancier Device Pakket TO-247 [B] Serie -
Vermogen - Max 290W Packaging Tube
Verpakking / doos TO-247-3 Andere namen APT35GA90BD15MI
APT35GA90BD15MI-ND
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 28 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Type Standard
IGBT Type PT Gate Charge 84nC
gedetailleerde beschrijving IGBT PT 900V 63A 290W Through Hole TO-247 [B] Current - Collector Pulsed (ICM) 105A
Current - Collector (Ic) (Max) 63A