Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > APT60DQ100LCTG
APT60DQ100LCTG
APT60DQ100LCTG
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop APT60DQ100LCTG met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer APT60DQ100LCTG
Fabrikant Microsemi
Beschrijving DIODE ARRAY GP 1000V 60A TO264
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer APT60DQ100LCTG Fabrikant Microsemi
Beschrijving DIODE ARRAY GP 1000V 60A TO264 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 14316 pcs Data papier APT60DQ100LCT(G)Power Products Catalog
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 3V @ 60A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1000V Leverancier Device Pakket TO-264 [L]
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 255ns Packaging Tube
Verpakking / doos TO-264-3, TO-264AA Bedrijfstemperatuur - aansluiting -55°C ~ 175°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 32 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
diode Type Standard diode Configuration 1 Pair Common Cathode
gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 1000V 60A Through Hole TO-264-3, TO-264AA Current - Reverse Lekkage @ Vr 100µA @ 1000V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 60A