APTC90SKM60T1G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop APTC90SKM60T1G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer APTC90SKM60T1G
Fabrikant Microsemi
Beschrijving MOSFET N-CH 900V 59A SP1
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer APTC90SKM60T1G Fabrikant Microsemi
Beschrijving MOSFET N-CH 900V 59A SP1 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1993 pcs Data papier APTC90SKM60T1G
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 3.5V @ 6mA
Vgs (Max) ±20V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket SP1 Serie CoolMOS™
Rds On (Max) @ Id, VGS 60 mOhm @ 52A, 10V Vermogensverlies (Max) 462W (Tc)
Packaging Tray Verpakking / doos SP1
Temperatuur -40°C ~ 150°C (TJ) montage Type Chassis Mount
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 13600pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 540nC @ 10V
FET Type N-Channel FET Feature Super Junction
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 900V
gedetailleerde beschrijving N-Channel 900V 59A (Tc) 462W (Tc) Chassis Mount SP1 Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 59A (Tc)
Gerelateerde producten
APTC90DAM60T1G Image
  • Deel#:APTCLGVTR
  • fabrikanten:APEM Inc.
  • Beschrijving:SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
  • Op voorraad:85353
  • Deel#:APTCFGP2VTR
  • fabrikanten:APEM Inc.
  • Op voorraad:160282
  • Deel#:APTCFP2VTR
  • Deel#:APTCFGP1VTR
  • Deel#:APTCFP1VTR
APTCLGTVTR Image
  • Deel#:APTCLGTVTR
  • Deel#:APTCLVTR