Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Transistors - IGBTs - Modules > APTGF50DH60T1G
APTGF50DH60T1G
APTGF50DH60T1G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop APTGF50DH60T1G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer APTGF50DH60T1G
Fabrikant Microsemi
Beschrijving IGBT NPT BRIDGE 600V 65A SP1
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer APTGF50DH60T1G Fabrikant Microsemi
Beschrijving IGBT NPT BRIDGE 600V 65A SP1 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5366 pcs Data papier Power Products CatalogAPTGF50DH60T1G
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.45V @ 15V, 50A Leverancier Device Pakket SP1
Serie - Vermogen - Max 250W
Verpakking / doos SP1 Temperatuur -
NTC Thermistor Yes montage Type Chassis Mount
Input capaciteit (Cies) @ Vce 2.2nF @ 25V Invoer Standard
IGBT Type NPT gedetailleerde beschrijving IGBT Module NPT Asymmetrical Bridge 600V 65A 250W Chassis Mount SP1
Current - Collector Cutoff (Max) 250µA Current - Collector (Ic) (Max) 65A