Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Transistors - IGBTs - Modules > APTGF50TL60T3G
APTGF50TL60T3G
APTGF50TL60T3G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop APTGF50TL60T3G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer APTGF50TL60T3G
Fabrikant Microsemi
Beschrijving IGBT ARRAY 600V 65A 250W SP3
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer APTGF50TL60T3G Fabrikant Microsemi
Beschrijving IGBT ARRAY 600V 65A 250W SP3 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4555 pcs Data papier Power Products CatalogSolar Solutions
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.45V @ 15V, 50A Leverancier Device Pakket SP3
Serie - Vermogen - Max 250W
Verpakking / doos SP3 Andere namen APTGF50TL60T3GMP
APTGF50TL60T3GMP-ND
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) NTC Thermistor Yes
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input capaciteit (Cies) @ Vce 2.2nF @ 25V
Invoer Standard IGBT Type NPT
gedetailleerde beschrijving IGBT Module NPT Three Level Inverter 600V 65A 250W Chassis Mount SP3 Current - Collector Cutoff (Max) 250µA
Current - Collector (Ic) (Max) 65A Configuratie Three Level Inverter