APTGT100A120T3AG
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop APTGT100A120T3AG met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer APTGT100A120T3AG
Fabrikant Microsemi
Beschrijving MOD IGBT 1200V 140A SP3
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer APTGT100A120T3AG Fabrikant Microsemi
Beschrijving MOD IGBT 1200V 140A SP3 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1727 pcs Data papier APTGT100A120T3AG
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) 1200V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 100A Leverancier Device Pakket SP3
Serie - Vermogen - Max 595W
Verpakking / doos SP3 Temperatuur -40°C ~ 150°C (TJ)
NTC Thermistor Yes montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 32 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input capaciteit (Cies) @ Vce 7.2nF @ 25V
Invoer Standard IGBT Type Trench Field Stop
gedetailleerde beschrijving IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 1200V 140A 595W Through Hole SP3 Current - Collector Cutoff (Max) 250µA
Current - Collector (Ic) (Max) 140A Configuratie Half Bridge