APTMC120TAM12CTPAG
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop APTMC120TAM12CTPAG met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer APTMC120TAM12CTPAG
Fabrikant Microsemi
Beschrijving MOSFET 6N-CH 1200V 220A SP6P
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 44 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer APTMC120TAM12CTPAG Fabrikant Microsemi
Beschrijving MOSFET 6N-CH 1200V 220A SP6P Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 44 pcs Data papier APTMC120TAM12CTPAG
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 2.4V @ 30mA (Typ)
Leverancier Device Pakket SP6-P Serie -
Rds On (Max) @ Id, VGS 12 mOhm @ 150A, 20V Vermogen - Max 925W
Packaging Bulk Verpakking / doos SP6
Temperatuur -40°C ~ 150°C (TJ) montage Type Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 32 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 8400pF @ 1000V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 483nC @ 20V FET Type 6 N-Channel (3-Phase Bridge)
FET Feature Silicon Carbide (SiC) Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 1200V (1.2kV)
gedetailleerde beschrijving Mosfet Array 6 N-Channel (3-Phase Bridge) 1200V (1.2kV) 220A (Tc) 925W Chassis Mount SP6-P Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 220A (Tc)