Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Zener - Single > BZV55C3V6
BZV55C3V6
BZV55C3V6
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BZV55C3V6 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer BZV55C3V6
Fabrikant Microsemi
Beschrijving DIODE ZENER 3.6V DO213AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 35746 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
323 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer BZV55C3V6 Fabrikant Microsemi
Beschrijving DIODE ZENER 3.6V DO213AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 35746 pcs Data papier BZV55_C2V4-BZV55_C75
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.6V
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.1V @ 200mA Tolerantie ±6%
Leverancier Device Pakket DO-213AA Serie -
Packaging Bulk Verpakking / doos DO-213AA (Glass)
Temperatuur -65°C ~ 175°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 15 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant gedetailleerde beschrijving Zener Diode 3.6V ±6% Surface Mount DO-213AA
Current - Reverse Lekkage @ Vr 5µA @ 1V Base Part Number BZV55C3V6