Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > CDLL0.2A30
CDLL0.2A30
CDLL0.2A30
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CDLL0.2A30 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CDLL0.2A30
Fabrikant Microsemi Corporation
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 30V 200MA DO213AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4958 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer CDLL0.2A30 Fabrikant Microsemi Corporation
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 30V 200MA DO213AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4958 pcs Data papier 1N66(75,77UR)-1,CDLL Varients
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Peak Reverse (Max) Schottky
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 200mA Voltage - Breakdown DO-213AA
Serie - RoHS Status Bulk
Reverse Recovery Time (TRR) Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed Resistance @ Als, F 50pF @ 0V, 1MHz