CPT20145
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CPT20145 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | CPT20145 |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi |
| Beschrijving | DIODE MODULE 45V 100A TO244AB |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | CPT20145 | Fabrikant | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | DIODE MODULE 45V 100A TO244AB | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 4647 pcs | Data papier | CPT20130-45 |
| Categorie | Discrete Semiconductor Products | Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | 680mV @ 200A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 45V | Leverancier Device Pakket | TO-244AB |
| Snelheid | Fast Recovery = 200mA (Io) | Serie | - |
| Packaging | Bulk | Verpakking / doos | TO-244AB |
| montage Type | Chassis Mount | Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant | diode Type | Schottky |
| diode Configuration | 1 Pair Common Cathode | gedetailleerde beschrijving | Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 45V 100A Chassis Mount TO-244AB |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr | 4mA @ 45V | Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) | 100A |