Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > DLTS30CA
DLTS30CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DLTS30CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DLTS30CA
Fabrikant Microsemi Corporation
Beschrijving TVS DIODE 30VWM 47.8VC 16DIP
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4375 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer DLTS30CA Fabrikant Microsemi Corporation
hoeveelheid beschikbaar 4375 pcs Data papier DLTS5 - DLTS30
Categorie Circuit Protection Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 33.3V
Voltage - Doorslagstroom 15 Spanning - Onderbreking (Min) 30V
Voltage - Breakdown 16-DIP Type Zener
Serie - RoHS Status Bulk
Ripple Current - lage frequentie General Purpose Power Line Protection 500W
Power - Peak Pulse 1A (8/20µs) Polarisatie 16-DIP
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Onderdeelnummer DLTS30CA
Beschrijving TVS DIODE 30VWM 47.8VC 16DIP Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 47.8V
Capacitieve @ Frequentie 165pF @ 1MHz Bidirectionele kanalen No