HS183100
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop HS183100 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | HS183100 |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi |
| Beschrijving | DIODE SCHOTTKY 100V 180A HALFPAK |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | HS183100 | Fabrikant | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | DIODE SCHOTTKY 100V 180A HALFPAK | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 4567 pcs | Data papier | HS18380-100 |
| Categorie | Discrete Semiconductor Products | Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | 910mV @ 180A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 100V | Leverancier Device Pakket | HALF-PAK |
| Snelheid | Fast Recovery = 200mA (Io) | Serie | - |
| Packaging | Bulk | Verpakking / doos | HALF-PAK |
| montage Type | Chassis Mount | Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant | diode Type | Schottky |
| gedetailleerde beschrijving | Diode Schottky 100V 180A Chassis Mount HALF-PAK | Current - Reverse Lekkage @ Vr | 5mA @ 100V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) | 180A | Capaciteit @ Vr, F | 4800pF @ 5V, 1MHz |
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
Gerelateerde producten
- Deel#:
HS18V - fabrikanten:
Apex Tool Group - Beschrijving:
NUT DRIVER HEX SCKT 9/16" 7.25" - Op voorraad:
- Deel#:
HS1AL M2G - fabrikanten:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Beschrijving:
DIODE GEN PURP 50V 1A SUB SMA - Op voorraad:
HS1AL MHG - fabrikanten:
HS1A R3G - fabrikanten:
DIODE GEN PURP 50V 1A DO214AC - Op voorraad:
HS1A M2G - fabrikanten:
HS172-HD6050 - fabrikanten:
Crydom - Beschrijving:
SSR RELAY SPST-NO 36A 48-660V - Op voorraad:
HS18 - fabrikanten:
Apex Microtechnology - Beschrijving:
HEATSINK 12P DIP - Op voorraad:
855
HS18N - fabrikanten: