Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Thyristors - SCRs > JAN2N2325S
JAN2N2325S
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop JAN2N2325S met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer JAN2N2325S
Fabrikant Microsemi
Beschrijving SCR 150V TO205AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4419 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer JAN2N2325S Fabrikant Microsemi
Beschrijving SCR 150V TO205AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4419 pcs Data papier 2N2323 - 2N2329(A,AS,S)
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - On State (Vtm) (Max) 2.2V
Voltage - Off State 150V Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max) 800mV
Leverancier Device Pakket TO-5 Serie Military, MIL-STD-701
SCR Type Sensitive Gate Packaging Bulk
Verpakking / doos TO-205AA, TO-5-3 Metal Can Temperatuur -65°C ~ 125°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant gedetailleerde beschrijving SCR 150V Sensitive Gate Through Hole TO-5
Current - On State (It (AV)) (Max) 1.6A Current - Off staat (Max) 10µA
Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 15A @ 60Hz Current - Hold (IH) (Max) 2mA