JAN2N5002
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop JAN2N5002 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer JAN2N5002
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TRANS NPN 80V 5A TO59
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5901 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer JAN2N5002 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TRANS NPN 80V 5A TO59 Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5901 pcs Data papier 2N5002, 2N5004
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) 80V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 1.5V @ 500mA, 5A transistor Type NPN
Leverancier Device Pakket TO-59 Serie Military, MIL-PRF-19500/534
Vermogen - Max 2W Packaging Bulk