Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > JANTX1N5420US
JANTX1N5420US
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop JANTX1N5420US met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer JANTX1N5420US
Fabrikant Microsemi
Beschrijving DIODE GEN PURP 600V 3A D5B
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5576 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer JANTX1N5420US Fabrikant Microsemi
Beschrijving DIODE GEN PURP 600V 3A D5B Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5576 pcs Data papier 1N5415 - 20US
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.5V @ 9A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600V Leverancier Device Pakket D-5B
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie Military, MIL-PRF-19500/411
Reverse Recovery Time (TRR) 400ns Packaging Bulk
Verpakking / doos SQ-MELF, B Andere namen 1086-2457
1086-2457-MIL
Bedrijfstemperatuur - aansluiting -65°C ~ 175°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant diode Type Standard
gedetailleerde beschrijving Diode Standard 600V 3A Surface Mount D-5B Current - Reverse Lekkage @ Vr 1µA @ 600V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 3A Capaciteit @ Vr, F -
Gerelateerde producten
  • Deel#:JANTX1N5420
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:DIODE GEN PURP 600V 3A AXIAL