LX8584A-33CP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LX8584A-33CP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LX8584A-33CP
Fabrikant Microsemi
Beschrijving IC REG LIN 3.3V 7A TO220 POWER
Product parameter
Onderdeel nummer LX8584A-33CP Fabrikant Microsemi
Beschrijving IC REG LIN 3.3V 7A TO220 POWER Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5855 pcs Data papier LX8584
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 1.2V @ 7A
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 10V Leverancier Device Pakket TO-220, Power
Serie - Beschermingsfuncties Over Temperature, Short Circuit
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
PSRR 83dB (120Hz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Temperatuur 0°C ~ 125°C
Aantal Regulators 1 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 2 (1 Year) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 7A TO-220, Power Actueel - Quiescent (Iq) 10mA
Current - Output 7A Beheersfuncties -