Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MA1.5KE15CA
MA1.5KE15CA
MA1.5KE15CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MA1.5KE15CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MA1.5KE15CA
Fabrikant Microsemi Corporation
Beschrijving TVS DIODE 12.8VWM DO204AR
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5272 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer MA1.5KE15CA Fabrikant Microsemi Corporation
hoeveelheid beschikbaar 5272 pcs Data papier M1.5KE6.8A-M1.5KE400CA(e3)
Categorie Circuit Protection Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 14.3V
Voltage - Doorslagstroom 1 Spanning - Onderbreking (Min) 12.8V
Voltage - Breakdown DO-204AR Type Zener
Serie Military, MIL-PRF-19500 RoHS Status Bulk
Ripple Current - lage frequentie General Purpose Power Line Protection 1500W (1.5kW)
Power - Peak Pulse 71A Polarisatie DO-204AR, Axial