Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MA1.5KE47CA
MA1.5KE47CA
MA1.5KE47CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MA1.5KE47CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MA1.5KE47CA
Fabrikant Microsemi Corporation
Beschrijving TVS DIODE 40.2VWM DO204AR
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4310 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MA1.5KE47CA Fabrikant Microsemi Corporation
hoeveelheid beschikbaar 4310 pcs Data papier M1.5KE6.8A-M1.5KE400CA(e3)
Categorie Circuit Protection Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 44.7V
Voltage - Doorslagstroom 1 Spanning - Onderbreking (Min) 40.2V
Voltage - Breakdown DO-204AR Type Zener
Serie Military, MIL-PRF-19500 RoHS Status Bulk
Ripple Current - lage frequentie General Purpose Power Line Protection 1500W (1.5kW)
Power - Peak Pulse 23.2A Polarisatie DO-204AR, Axial