MA15KP85AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MA15KP85AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | MA15KP85AE3 |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi |
| Beschrijving | TVS DIODE 85V 137V DO204AR |
Product parameter
| Onderdeel nummer | MA15KP85AE3 | Fabrikant | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | TVS DIODE 85V 137V DO204AR | Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| hoeveelheid beschikbaar | 6044 pcs | Data papier | M15KP22A - 280CA, e3 |
| Categorie | Circuit Protection | Spanning - Reverse Standoff (type) | 85V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 137V | Spanning - Onderbreking (Min) | 94.4V |
| Unidirectionele kanalen | 1 | Type | Zener |
| Leverancier Device Pakket | DO-204AR | Serie | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection | No | Power - Peak Pulse | 15000W (15kW) |