MA5KP14AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MA5KP14AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | MA5KP14AE3 |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi |
| Beschrijving | TVS DIODE 14V 23.2V DO204AR |
Product parameter
| Onderdeel nummer | MA5KP14AE3 | Fabrikant | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | TVS DIODE 14V 23.2V DO204AR | Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| hoeveelheid beschikbaar | 4090 pcs | Data papier | M5KP5.0A - 110CA(e3) |
| Categorie | Circuit Protection | Spanning - Reverse Standoff (type) | 14V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 23.2V | Spanning - Onderbreking (Min) | 15.6V |
| Unidirectionele kanalen | 1 | Type | Zener |
| Leverancier Device Pakket | DO-204AR | Serie | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection | No | Power - Peak Pulse | 5000W (5kW) |