MA5KP22CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MA5KP22CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | MA5KP22CA |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi |
| Beschrijving | TVS DIODE 22V 35.5V DO204AR |
Product parameter
| Onderdeel nummer | MA5KP22CA | Fabrikant | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | TVS DIODE 22V 35.5V DO204AR | Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| hoeveelheid beschikbaar | 4092 pcs | Data papier | M5KP5.0A - 110CA(e3) |
| Categorie | Circuit Protection | Spanning - Reverse Standoff (type) | 22V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 35.5V | Spanning - Onderbreking (Min) | 24.4V |
| Type | Zener | Leverancier Device Pakket | DO-204AR |
| Serie | Military, MIL-PRF-19500 | Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | 5000W (5kW) | Packaging | Bulk |
| Verpakking / doos | DO-204AR, Axial | Andere namen | 1086-3921 1086-3921-MIL |
| Temperatuur | -65°C ~ 150°C (TJ) | montage Type | Through Hole |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 141A | Capacitieve @ Frequentie | - |
| Bidirectionele kanalen | 1 | toepassingen | General Purpose |
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
Gerelateerde producten
- Deel#:
MA5KP22CAE3 - fabrikanten:
Microsemi - Beschrijving:
TVS DIODE 22V 35.5V DO204AR - Op voorraad: