Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MA5KP85AE3
MA5KP85AE3
MA5KP85AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MA5KP85AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MA5KP85AE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 85V 137V DO204AR
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5514 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer MA5KP85AE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 85V 137V DO204AR Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5514 pcs Data papier M5KP5.0A - 110CA(e3)
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 85V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 137V Spanning - Onderbreking (Min) 94.4V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket DO-204AR Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Bulk Verpakking / doos DO-204AR, Axial
Andere namen 1086-4024
1086-4024-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 36A
Capacitieve @ Frequentie - toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
MA5KP8.5A Image
  • Deel#:MA5KP8.5A
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 8.5V 14.4V DO204AR
  • Op voorraad:4588
MA5KP8.5AE3 Image
  • Deel#:MA5KP8.5AE3
  • fabrikanten:Microsemi