MAP5KE51AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MAP5KE51AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | MAP5KE51AE3 |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi |
| Beschrijving | TVS DIODE 51V 82.4V DO204AL |
| Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | MAP5KE51AE3 | Fabrikant | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | TVS DIODE 51V 82.4V DO204AL | Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| hoeveelheid beschikbaar | 5373 pcs | Data papier | MP5KE5.0A - 170CA(e3) |
| Categorie | Circuit Protection | Spanning - Reverse Standoff (type) | 51V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 82.4V | Spanning - Onderbreking (Min) | 56.7V |
| Unidirectionele kanalen | 1 | Type | Zener |
| Leverancier Device Pakket | DO-204AL (DO-41) | Serie | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection | No | Power - Peak Pulse | 500W |