Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MAPLAD15KP16CA
MAPLAD15KP16CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MAPLAD15KP16CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MAPLAD15KP16CA
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 16V 26V PLAD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 2493 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MAPLAD15KP16CA Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 16V 26V PLAD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 2493 pcs Data papier MPLAD15KP7.0A-200CA
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 16V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 26V Spanning - Onderbreking (Min) 17.8V
Type Zener Leverancier Device Pakket PLAD
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 15000W (15kW) Packaging Bulk
Verpakking / doos Nonstandard SMD Andere namen 1086-4674
1086-4674-MIL
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 576A Capacitieve @ Frequentie -