Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MAPLAD18KP64CAE3
MAPLAD18KP64CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MAPLAD18KP64CAE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MAPLAD18KP64CAE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 64V 103V PLAD
Product parameter
Onderdeel nummer MAPLAD18KP64CAE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 64V 103V PLAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1891 pcs Data papier MPLAD18KP7.0A - 200CA
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 64V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 103V Spanning - Onderbreking (Min) 71.1V
Type Zener Leverancier Device Pakket PLAD
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 18000W (18kW) Packaging Bulk
Verpakking / doos Nonstandard SMD Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 175A Capacitieve @ Frequentie -