Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MAPLAD30KP350CA
MAPLAD30KP350CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MAPLAD30KP350CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MAPLAD30KP350CA
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 350V 564V PLAD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 1587 pcs
Reference Prijs
Product parameter
Onderdeel nummer MAPLAD30KP350CA Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 350V 564V PLAD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 1587 pcs Data papier MPLAD30KP14A-400CA
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 350V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 564V Spanning - Onderbreking (Min) 389V
Type Zener Leverancier Device Pakket PLAD
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Packaging Bulk
Verpakking / doos Nonstandard SMD Andere namen 1086-4906
1086-4906-MIL
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53A Capacitieve @ Frequentie -