Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MAPLAD36KP110CAE3
MAPLAD36KP110CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MAPLAD36KP110CAE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MAPLAD36KP110CAE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 110V 177V PLAD
Product parameter
Onderdeel nummer MAPLAD36KP110CAE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 110V 177V PLAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1735 pcs Data papier MPLAD36KP14A - 400CA
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 110V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 177V Spanning - Onderbreking (Min) 122V
Type Zener Leverancier Device Pakket PLAD
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 36000W (36kW) Packaging Bulk
Verpakking / doos Nonstandard SMD Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 204A Capacitieve @ Frequentie -