Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MAPLAD6.5KP85A
MAPLAD6.5KP85A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MAPLAD6.5KP85A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MAPLAD6.5KP85A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 85V 137V MINI-PLAD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 6015 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer MAPLAD6.5KP85A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 85V 137V MINI-PLAD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 6015 pcs Data papier
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 85V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 137V Spanning - Onderbreking (Min) 94.4V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket Mini-PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 6500W (6.5kW)
Packaging Bulk Verpakking / doos Nonstandard SMD
Andere namen 1086-5116
1086-5116-MIL
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 47.5A