Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MART100KP48CA
MART100KP48CA
MART100KP48CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MART100KP48CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MART100KP48CA
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 48V 94.3V CASE 5A
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 2160 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MART100KP48CA Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 48V 94.3V CASE 5A Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant