Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MART100KP60AE3
MART100KP60AE3
MART100KP60AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MART100KP60AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MART100KP60AE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 60V 118V CASE 5A
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4122 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer MART100KP60AE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 60V 118V CASE 5A Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant