Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MASMBG150CA
MASMBG150CA
MASMBG150CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MASMBG150CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MASMBG150CA
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 150V 243V DO215AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 16959 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
177 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MASMBG150CA Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 150V 243V DO215AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 16959 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 150V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 243V Spanning - Onderbreking (Min) 167V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMBG (DO-215AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Bulk