Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MASMBG36A
MASMBG36A
MASMBG36A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MASMBG36A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MASMBG36A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 36V 58.1V DO215AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 13601 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
164 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MASMBG36A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 36V 58.1V DO215AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 13601 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 36V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 58.1V Spanning - Onderbreking (Min) 40V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMBG (DO-215AA) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Bulk Verpakking / doos DO-215AA, SMB Gull Wing
Andere namen 1086-5346
1086-5346-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.3A
Capacitieve @ Frequentie - toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
MASMBG36AE3 Image
  • Deel#:MASMBG36AE3
  • fabrikanten:Microsemi