Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MASMBG60A
MASMBG60A
MASMBG60A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MASMBG60A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MASMBG60A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 60V 96.8V DO215AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 13782 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MASMBG60A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 60V 96.8V DO215AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 13782 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 60V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 96.8V Spanning - Onderbreking (Min) 66.7V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMBG (DO-215AA) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W