Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MASMBG90AE3
MASMBG90AE3
MASMBG90AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MASMBG90AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MASMBG90AE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 90V 146V DO215AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 13309 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
164 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MASMBG90AE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 90V 146V DO215AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 13309 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 90V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 146V Spanning - Onderbreking (Min) 100V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMBG (DO-215AA) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Bulk Verpakking / doos DO-215AA, SMB Gull Wing
Andere namen 1086-5435
1086-5435-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.1A
Capacitieve @ Frequentie - toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
MASMBG90A Image
  • Deel#:MASMBG90A
  • fabrikanten:Microsemi
  • Op voorraad:17784
MASMBG9.0A Image
  • Deel#:MASMBG9.0A
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 9V 15.4V DO215AA