Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MASMBJ12CA
MASMBJ12CA
MASMBJ12CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MASMBJ12CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MASMBJ12CA
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 12V 19.9V DO214AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 15471 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
167 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MASMBJ12CA Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 12V 19.9V DO214AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 15471 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 12V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 19.9V Spanning - Onderbreking (Min) 13.3V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMBJ (DO-214AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Bulk