Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MASMBJ160CA
MASMBJ160CA
MASMBJ160CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MASMBJ160CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MASMBJ160CA
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 160V 259V DO214AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 16777 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
167 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MASMBJ160CA Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 160V 259V DO214AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 16777 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 160V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 259V Spanning - Onderbreking (Min) 178V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMBJ (DO-214AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Bulk