MASMBJSAC75E3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MASMBJSAC75E3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | MASMBJSAC75E3 |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi |
| Beschrijving | TVS DIODE 75V 121V DO214AA |
| Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 131 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | MASMBJSAC75E3 | Fabrikant | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | TVS DIODE 75V 121V DO214AA | Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| hoeveelheid beschikbaar | 12436 pcs | Data papier | MSMBJSAC5.0 - 75(e3) |
| Categorie | Circuit Protection | Spanning - Reverse Standoff (type) | 75V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 121V | Spanning - Onderbreking (Min) | 83.3V |
| Unidirectionele kanalen | 1 | Type | Zener |
| Leverancier Device Pakket | SMBJ (DO-214AA) | Serie | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection | No | Power - Peak Pulse | 500W |