Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MASMCG22CAE3
MASMCG22CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MASMCG22CAE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MASMCG22CAE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 22V 35.5V DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 13824 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
141 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MASMCG22CAE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 22V 35.5V DO215AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 13824 pcs Data papier MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 22V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 35.5V Spanning - Onderbreking (Min) 24.4V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Verpakking / doos DO-215AB, SMC Gull Wing Andere namen 1086-5731
1086-5731-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 42.2A Capacitieve @ Frequentie -
Bidirectionele kanalen 1 toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
  • Deel#:MASMCG28AE3
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 28V 45.4V DO215AB
  • Op voorraad:15766
  • Deel#:MASMCG22CA
  • fabrikanten:Microsemi