Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MASMCGLCE64AE3
MASMCGLCE64AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MASMCGLCE64AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MASMCGLCE64AE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 64V 103V DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 11129 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
108 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MASMCGLCE64AE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 64V 103V DO215AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 11129 pcs Data papier MSMCxLCE6.5A - MXLSMCxLCE170Ae3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 64V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 103V Spanning - Onderbreking (Min) 71.1V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMCG (DO-215AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Verpakking / doos DO-215AB, SMC Gull Wing
Andere namen 1086-5911
1086-5911-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.6A Capacitieve @ Frequentie 90pF @ 1MHz