Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MASMLG170CA
MASMLG170CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MASMLG170CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MASMLG170CA
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 170V 275V DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 10606 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
111 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MASMLG170CA Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 170V 275V DO215AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 10606 pcs Data papier MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 170V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 275V Spanning - Onderbreking (Min) 189V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMLG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Packaging Bulk