Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MASMLG60CA
MASMLG60CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MASMLG60CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MASMLG60CA
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 60V 96.8V DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 9338 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
111 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MASMLG60CA Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 60V 96.8V DO215AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 9338 pcs Data papier MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 60V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 96.8V Spanning - Onderbreking (Min) 66.7V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMLG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Packaging Bulk