Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MASMLG7.5AE3
MASMLG7.5AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MASMLG7.5AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MASMLG7.5AE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 7.5V 12.9V DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 11195 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
119 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MASMLG7.5AE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 7.5V 12.9V DO215AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 11195 pcs Data papier MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 7.5V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 12.9V Spanning - Onderbreking (Min) 8.33V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMLG (DO-215AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)