Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MASMLJ110CAE3
MASMLJ110CAE3
MASMLJ110CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MASMLJ110CAE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MASMLJ110CAE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 110V 177V DO214AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 10302 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
114 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MASMLJ110CAE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 110V 177V DO214AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 10302 pcs Data papier MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 110V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 177V Spanning - Onderbreking (Min) 122V
Type Zener Leverancier Device Pakket DO-214AB
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Packaging Bulk