Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MASMLJ16A
MASMLJ16A
MASMLJ16A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MASMLJ16A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MASMLJ16A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 16V 26V DO214AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 12928 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
122 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MASMLJ16A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 16V 26V DO214AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 12928 pcs Data papier MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 16V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 26V Spanning - Onderbreking (Min) 17.8V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket DO-214AB Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)