Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MASMLJ58CA
MASMLJ58CA
MASMLJ58CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MASMLJ58CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MASMLJ58CA
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 10615 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
114 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MASMLJ58CA Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 10615 pcs Data papier MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 58V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 93.6V Spanning - Onderbreking (Min) 64.4V
Type Zener Leverancier Device Pakket DO-214AB
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Packaging Bulk