Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MASMLJ85CA
MASMLJ85CA
MASMLJ85CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MASMLJ85CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MASMLJ85CA
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 85V 137V DO214AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 11409 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
114 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MASMLJ85CA Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 85V 137V DO214AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 11409 pcs Data papier MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 85V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 137V Spanning - Onderbreking (Min) 94.4V
Type Zener Leverancier Device Pakket DO-214AB
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Packaging Bulk